O nás

Jsme úklidová firma, která Vám nabídne komplexní úklidové služby a nalezne optimální řešení i pro Váš úklid. Preferujeme parní technologii a šetrný postup bez použití chemických čistících prostředků. Řadíme se mezi úklidové firmy, které dbají na životní prostředí a děláme vše pro to, aby náš úklid byl ekologický a šetrný k životnímu prostředí a přitom vždy nad standardem konkurence. Krédem naší práce je kvalita, spolehlivost a důslednost. Klademe velký důraz na rychlost realizace zakázek.

Parní čištění a jeho výhody:


Účinně ničí viry a bakterie

Parní čištění ocení především alergici či astmatici, ale také všichni, kteří chtějí mít doma či ve firmě důkladně uklizeno. Parní čištění totiž účinně likviduje alergeny, viry, bakterie, roztoče, houby a plísně. Parní čištění si navíc dokáže poradit i s těmi nejhoršími nečistotami v těžko dostupných místech.
 

Parní čištění je ekologické

Jelikož se pára tvoří z vody pouze za pomocí tlaku a teploty bez použití jakýchkoliv chemických prostředků, jedná se o jeden z nejvíce ekologických způsobů čištění.
Díky tomu, že je parní čištění velice šetrné k životnímu prostředí, tak se užívá například v gastronomii, potravinářském průmyslu nebo ve zdravotnictví.

S radostí a pečlivostí nám vlastní Vám pomůžeme vybudovat čistý a uklizený domov a na Vás zbudou už jen ty příjemnější starosti. Pro úklid a čištění používáme certifikované, ekologicky šetrné prostředky a parní technologii. Specializujeme se na jednorázový generální úklid, ale provádíme i úklidy pravidelné v intervalech a denní době, která Vám bude vyhovovat.


Parní čištění sedacích souprav , křesel, koberců a čalouněného nábytku

Nabízíme  při čištění koberců, nebo čištění sedacích souprav kombinaci parní čištění + vysávání + přidání čisticího roztoku. Propařování samotnou párou zanechá látku poměrně suchou a oživí ji. To je obrovskou předností parního čištění.


Parní čištění podlah, dlažeb, obkladů

V případě parního čištění hladkých podlah, obkladů a dlažeb používáme pro uvolnění nečistot parní trysku, nebo štětinové kartáče. Pára díky svým vlastnostem proniká i do mikroskopických prohlubní, trhlin a pórů v povrchu materiálu. To, co dřív vypadalo jako čisté, je teď díky parnímu čištění skutečně čisté a odmaštěné.


Kuchyňské linky, sporáky, digestoře, mikrovlnné trouby, lednice

Kombinovaným používáním trysky, kartáčků a hubice s uchycenou utěrkou kompletně očistíme povrch kuchyňského nábytku včetně dřezu a jeho okrajů, odstraníme mastné otisky okolo madel na zásuvkách a skříňkách. Pára je vynikající prostředek na čištění prostorů pro potraviny: odstraňuje pachy a sama není jejich zdrojem. Je ideální pro mytí vnitřku ledničky.  Parní čistič uvolní nečistoty a mastnoty.


Problémové zóny, radiátory, vodovodní baterie

Škvíry, spáry, radiátory, mřížky digestoří aj.  Přímý proud páry z trysky proniká i "za roh" do nejrůznějších skulin a zákoutí, rozpouští a smývá z nich mastnotu a nečistoty. Stejně tak si poradíme i s nánosy vodního kamene, takže veškeré příslušenství je po dokončení naší práce jako nové.


Úklid a parní čištění Dopravních prostředků


Ze starého nové? Umíme!

Čištění interiéru je důležité! Pokud nebudete Vaše auto čistit i ze uvnitř usadí se Vám v potazích bakterie a ty můžou být mnohdy škodlivé. Postup práce při čištění interiérů dopravních prostředků a stavebních strojů je obdobný jako při čištění sedaček a čalounění a těžko dostupných míst, která jinou technologií vyčistit nelze. Navíc s parním čističem lze také velmi šetrně provádět ruční mytí aut, takže Vám dlouhodobě nehrozí poškrábání karoserie známe z klasické myčky. S parním čištěním lze zvládnout vše - čištění čalounění sedadel, celková údržba interiérů a koberců, čištění ventilačních mřížek a prahů, velmi účinné odmaštění oken, mytí disků, čištění a odmašťování motorů a mechanických součástí. Prostě kompletní vyčištění vašeho vozu a to s obrovskou výhodou proti klasické technologii